AT Computers spustilo web značky X-Gamer

AT Computers spustilo web značky X-Gamer

Autor: František Doupal | Zdroj: www.rmol.cz
Společnost AT Computers vytvořila webové stránky zaměřené na herní příslušenství X-Gamer. Produkty této značky přinesla na český a slovenský trh koncem minulého roku.

Nové stránky návštěvníkům poskytují informace o jednotlivých herních produktech, včetně podpory jako jsou ovladače či uživatelské manuály. Jde o produkty pro hráče profesionály i amatéry za atraktivní ceny. Ideální jsou i pro začínající hráče, kteří chtějí dosahovat co nejlepších výsledků a užívat si hru. V nejbližší době distributor plánuje rozšíření produktového portfolia značky X-Gamer o další herní výrobky.

Produkty jsou na trh uvedeny za skvělé ceny a ATC přináší resellerům novou obchodní příležitost. ATC produkty prodává výhradně nepřímo, prostřednictvím registrovaných resellerů. Koncový zákazník si svého prodejce může vybrat z rozsáhlé prodejní sítě s více než 400 prodejnami po celé ČR.

Spuštěna je i facebooková stránka https://www.facebook.com/atcxgamer/, jako další zdroj, kde reselleři naleznou nejnovější informace a aktuality.

Produkty X-Gamer má v ATC na starosti produktová manažerka Lucie Niesnerová, niesnerova@atcomp.cz.

Více informací na www.x-gamer.cz.