Naše aktivity

Produkty X-Gamer projely 6 českých a 3 slovenská města!

V květnu a červnu 2019 projely herní produkty X-Gamer Českou republikou a Slovenskem se 14. ročníkem ATC RoadShow.

ATC tak tuto vlastní značku představilo dalším prodejcům IT jak v prezentacích, tak i na výstavkách - zástupci firmy s prodejci probrali technické výhody, prodejní argumenty i možnou podporu prodejců v oblasti marketingu a propagace, a zodpovědeli jejich dotazy a připomínky.

Celkově se této roadshow zúčastnilo na 300 unikátních resellerů v ČR. Na Slovensku tuto roadshow prošlo na 144 resellerů.

 

 

X-Gamer představen prodejcům IT na setkáních pořádaných mateřskou firmou AT Computers!

Herní produkty značky X-Gamer byly na jaře 2019 představeny na 5 setkáních v České republice a jednom setkání na Slovensku, a to resellerům-prodejcům IT produktů. Celkově je vidělo na 1400 lidí, z toho 830 unikátních resellerů.

Produkty představil na prezentacích Jaroslav Rozsíval, zástupce ATC specializovaný na gaming a herní produkty. Fyzicky si účastníci herní klávesnici, myš a headset mohli vyzkoušet na výstavkách, spolu s herními počítači X-Diablo.

Aktuálně jsou X-Gamer produkty v prodeji ve více než 400 prodejnách v České republice a na Slovensku, více informací o prodejcích najdete na stránkách www.x-gamer.cz/BrandWeb/BusinessNetwork.

 

X-Gamer na turnaji Forza XGames!

V sobotu 23. března 2019 od 10:00 hodin si můžete X-Gamer produkty vyzkoušet v ostravském OC Futurum v prodejně Comfor na turnaji Forza XGames!

Mimo to vás tu čekají nabušené herní počítače X-Diablo, špičkové závodní simulátory, 20% slevy na herní příslušenství a bohatý program včetně super ceny pro každého. Hlavní výhrou turnaje je nadupaný herní notebook Dell.

Do závodu se můžete přihlásit na www.comfor.cz/forzaxgames.

Budeme se na vás těšit!

X-GAMER