Batoh Genesis PALLAD 410 pro herní ntb do 15,6"

Mějte to nejdůležitější vždy u sebe. Seznamte se s univerzálním batohem Genesis PALLAD 410, který vám umožní bezpečně přenášet notebook s maximální úhlopříčkou až 15,6" spolu s potřebným příslušenstvím. Do vyhrazených vnitřních kapes snadno umístíte příslušenství, jako je myš a podobně. Vsaďte na od ... více
Objednací kód: 231000003792
Kód výrobce: NBG-1947
Výrobce: GENESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (4 ks)
Cena bez DPH: 643 Kč
Cena s DPH: 778 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Mějte to nejdůležitější vždy u sebe. Seznamte se s univerzálním batohem Genesis PALLAD 410, který vám umožní bezpečně přenášet notebook s maximální úhlopříčkou až 15,6" spolu s potřebným příslušenstvím. Do vyhrazených vnitřních kapes snadno umístíte příslušenství, jako je myš a podobně. Vsaďte na odolnost a pohodlí, vsaďte na Genesis PALLAD 410.

Vezměte si s sebou, co chcete

Hledáte univerzální batoh, který vám umožní vzít si na cestu notebook i s potřebným příslušenstvím? Genesis Pallad 410 je ideální volbou. Snadno v něm přenesete notebook do velikosti 15,6" a nemusíte se bát o jeho bezpečnost. Vnitřní prostor je pokryt měkkou pěnou, která jej ochrání před mechanickým poškozením a náhodnými nárazy. Navíc vám vyhrazené kapsy umožní vzít si s sebou potřebné periferie. Ty je nejen ochrání během cesty, ale také pomohou udržet uvnitř správný pořádek.

Plně odolný proti poškození

Spolehlivý a odolný - přesně tak lze popsat batoh Genesis Pallad 410. Za svou odolnost vděčí polyesteru 1680D - materiálu s čistou a hustou strukturou vazby odolnou vůči nepříznivým podmínkám. Abychom batoh Pallad 410 ještě více zpevnili, vybavili jsme jej svislou nepromokavou kapsou na přední straně a vylepšenou rukojetí pro tradiční přenášení.

Pohodlí v každé situaci

Mějte batoh plně pod kontrolou a přizpůsobte si ho svým preferencím. Pomůže vám nastavitelný hrudní pás pro větší pohodlí při nošení a profilované ramenní popruhy. Pohodlí zaručuje ergonomická pěna potažená síťovinou. To vše s cílem poskytnout vám nejen pohodlí, ale také pečovat o vaše držení těla.

Design, který potěší každého

Chcete vyniknout? Elegantní design je poznávacím znamením značky Genesis Pallad 410. Díky tmavým barvám a jemným akcentům se hodí do všech podmínek. Snadno ji začleníte do svého každodenního stylu, ať už jste sportovec, hráč nebo student.

Sázka na všestrannost

Potřebujete batoh, který kromě notebooku a herního příslušenství skvěle poslouží jako prostorný školní batoh nebo nepostradatelná součást výbavy na horách? Genesis Pallad 410 je pro to jako stvořený. Využijte vnější síťované kapsy na pití a vydejte se na dlouhou cestu. Do vnitřních přihrádek umístěte školní pomůcky a knihy a užívejte si, že máte vše řádně uspořádané.

Specifikace:

Typ: Batoh
Specializace: Notebooky
Specializovaná velikost: do 15.6 "
Přihrádky: 2
Kapsy: 4
Počet vnějších kapes: 3
Materiál: Polyester 1680D
Barva: Černá
Maximální statické zatížení: 10 kg
Délka: 320 mm
Šířka: 120 mm
Výška: 440 mm
Hmotnost: 700 g

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Typ brašny Batoh
Barva brašny Černá
Materiál brašny Polyester
Voděodolnost vnější brašny Nepromokavá
Ochrana proti nárazu brašny Výztuž + polstrování
Rozměry, hmotnost, nosnost
Max. rozměr brašny (") 15,6
Brašna pro 7" ntb Ano
Brašna pro 9" ntb Ano
Brašna pro 10" ntb Ano
Brašna pro 11" ntb Ano
Brašna pro 12" ntb Ano
Brašna pro 13" ntb Ano
Brašna pro 14" ntb Ano
Brašna pro 15" ntb Ano