Videorecenze nových herních myší ML1000 a ML8000 X-Gamer

Autor: Pavel "Mozilla" Klaban | Zdroj: www.youtube.com/watch?v=qvZ9oFPtaZA
Zkušený League of Legends hráč, profesionální streamer a komentátor Pavel "Mozilla" Klaban se v této recenzi podíval na nové myši ML1000 a ML8000 od společnosti X-Gamer.
Číst dále

Videorecenze X-Gamer myši od Pavla "Mozilla" Klabana

Autor: Pavel "Mozilla" Klaban | Zdroj: www.youtube.com/watch?v=cx92L1Ma-OE&t=8s
Zkušený League of Legends hráč, profesionální streamer a komentátor Pavel "Mozilla" Klaban se v této recenzi podíval na zoubek nové myši ML7000 RGB od společnosti X-Gamer.
Číst dále

Videorecenze X-Gamer headsetu od Pavla "Mozilla" Klabana

Autor: Pavel "Mozilla" Klaban | Zdroj: www.youtube.com/watch?v=SoBZQB4LPn4&t=8s
Zkušený League of Legends hráč, profesionální streamer a komentátor Pavel "Mozilla" Klaban završuje svou sérii recenzí produktů řady X-Gamer, a to herními sluchátky Sound SD20 Virtual 7.1.
Číst dále

Videorecenze X-Gamer klávesnice od Pavla "Mozilla" Klabana

Autor: Pavel "Mozilla" Klaban | Zdroj: www.youtube.com/watch?v=IpGMmzskhYU&t=32s
Zkušený League of Legends hráč, profesionální streamer a komentátor Pavel "Mozilla" Klaban v této recenzi hodnotil herní mechanickou klávesnici X-Gamer Profi Keyboard KM10 CZ.
Číst dále

Recenze X-Gamer Gaming Set

Autor: David Plecháček | Zdroj: www.hrej.cz/clanky/x-gamer-gaming-set-6163/
Pokud znáte mou přezdívku ze sociálních sítí nebo herních služeb, zřejmě víte, že zastávám filosofii „čím více X, tím lépe“. Proto nám v redakci přistál set X-Gamer, který čítá mechanickou klávesnici, optickou myš a sluchátka, a na mně bylo, abych posoudil její kvality. X-Gamer nereprezentuje žádnou zavedenou značku, ba právě naopak – jedná se o nové produkty české společnosti AT Computers, která dosud herní výrobky pouze distribuovala do České republiky a okolních států, ale nově začíná pod brandem „X“ vyrábět i vlastní zboží. A označení X-Gamer nově právě zaštiťuje herní periferie.
Číst dále

AT Computers spustilo web značky X-Gamer

Autor: František Doupal | Zdroj: www.rmol.cz
Společnost AT Computers vytvořila webové stránky zaměřené na herní příslušenství X-Gamer. Produkty této značky přinesla na český a slovenský trh koncem minulého roku.
Číst dále